Продавець скидки на www.toptest-poloska.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3000 відгуків
Самовивіз доступний в Одесі та в Києві!!!Перейти в каталог
+380 (50) 987-14-44
+380 (93) 987-14-44
Машинистовская, Киев, Украина. Есть филиалы в Одессе, Харькове, Виннице, Львове, Днепре, Київ, Україна
toptest-poloska.com.ua

Інструкції з підключення сенсора до телефону Лібре

Інструкції з підключення сенсора до телефону Лібре

Як встановити xDrip на Android?

Для початку нам потрібно мати встановлений і активоване сенсор лібри, і прикріплений до нього Blucon.

Перше що нам потрібно зробити, це завантажити останню версію xDrip+

github.com/NightscoutFoundation/xDrip/releases

Далі покрокова інструкція по установці xDrip та підключення пристрою Blucon. Всі скріншоти були зроблені на новому телефоні Xiaomi Redmi 5A.

Відкриється посилання в браузері (в даному прикладі Chrome)

 

 

!УВАГУ

Обов'язково натискаємо на порожньому місці. Перед запуском сенсора необхідно змінити одиниці вимірювання в ММОЛЬ/л

 

 

Після того, як переконалися що обрані потрібні одиниці вимірювання, натискаємо два рази кнопку назад і побачимо запит на запуск датчика

 

ффіфі

Все готово! Приємного користування!

 

Є інший спосіб без испольщования bluecon.

Freestyle Libre 2

Система Freestyle Libre 2 може автоматично повідомляти про небезпечні рівнях глюкози в крові. Сенсор Libre2 кожну хвилину відправляє поточні значення глікемії на пристрій (рідер або смартфон). При необхідності приймач ініціює сповіщення. З допомогою модифікованого додатки LibreLink і програми xDrip+ можна неперервно отримувати дані ЦК на смартфон.

Сенсор може бути відкалібрований в діапазоні від -40 мг/дл до +20 мг/дл (-2,2 ммоль/л до +1,1 ммоль/л) для коригування відмінностей між вимірами глюкометра та показаннями з сенсора.

Показання ЦК можна також одержувати з допомогою трансмітера BT, як, наприклад для Libre1.

Важлива примітка: Не працює з американською версією сенсорів Freestyle 2! Версія США підключається тільки до рідера, а не до телефону.

Крок 1. Створіть власну модифіковане додаток Librelink

З юридичних причин встановлення так званого патча повинна бути проведена самостійно. Використовуйте пошукові системи для пошуку відповідних посилань. Є в основному два варіанти: рекомендована оригінальне виправлене програма блокує будь-який інтернет-трафік, щоб уникнути відстеження. Інший варіант підтримує LibreView, який може знадобитися вашому лікарю.

Замість оригінального додатка слід встановити модифіковане. Наступний сенсор, запущений з його допомогою, буде передавати по Bluetooth поточні значення глікемії у додаток xDrip +, працює на смартфоні.

Важливо: щоб уникнути можливих проблем, під час першої інсталяції/деінсталяції оригінального додатка може допомогти використання смартфона з підтримкою NFC. NFC повинен бути включений. Це не вимагає додаткової енергії. Потім встановіть модифіковане додаток.

Виправлене додаток можна визначити за допомогою повідомлення про авторизації в основному режимі. Служба перевірки прав доступу в основному режимі підвищує стабільність з'єднання порівняно з вихідним додатком, яке не використовує цю службу.

LibreLink Служба переднього плану (основний режим)

Іншими індикаторами може бути логотип Linux penguin з трьома точками меню-> Info шрифт або модифікованого програми. Ці критерії є обов'язковими в залежності від того, яке джерело додатка ви вибрали.

Переконайтеся, що активовано NFC, увімкніть дозвіл на пам'ять і геолокацію для модифікованого програми, увімкніть автоматичне час і часовий пояс і поставте хоча б одне оповіщення в цьому додатку.

Тепер запустіть датчик Libre2 за допомогою модифікованого програми, просто скануючи сенсор. Переконайтеся, що всі задані параметри.

Обов'язкові параметри для успішного запуску сенсора:

 • NFC включений/BT включений
 • включено дозвіл на пам'ять і геолокацію
 • Включена служба позиціонування
 • автоматичне визначення часу і часового поясу
 • задати хоча б одне оповіщення в модифікованому додатку

Зверніть увагу, що служба визначення розташування є центральним параметром. Це не дозвіл на доступ до геолокаціі в додатку, який також має бути активовано!

Сенсор запам'ятовує пристрій, з якого він був запущений. Тільки це пристрій може отримувати оповіщення в майбутньому.

Перша установка з'єднання з сенсором має вирішальне значення. Додаток LibreLink намагається встановити бездротове з'єднання з сенсором кожні 30 секунд. Якщо один або кілька обов'язкових параметрів відсутні, їх треба скорегувати. У вас немає обмежень по часу для цього. Сенсор постійно намагається встановити з'єднання. Навіть якщо це триває кілька годин. Будьте терплячі і спробуйте різні настройки, перш ніж навіть подумати про заміну сенсора.

Червоний знак оклику ("!) у лівому верхньому куті стартового екрану LibreLink означає, що немає з'єднання або якась інша конфігурація не дозволяє LibreLink видавати оповіщення. Перевірте, чи включений звук і відключені всі види блокувань повідомлень від додатків. Коли знак оклику зникне, з'єднання буде встановлено і значення глікемії вирушать на смартфон. Це повинно відбутися не більш ніж через 5 хвилин.

Якщо знак оклику залишається або ви отримаєте повідомлення про помилку, це може мати кілька причин:

 • Служба позиціонування Android не надана - включіть її в системних настройках
 • автоматичне час і часовий пояс не задані - змініть настроювання

-активувати сигнали -принаймні однин з трьох сигналів в LibreLink - Bluetooth вимкнено - увімкніть звук заблокований - повідомлення додатків заблоковані - неактивні повідомлення на екрані заблоковані - у вас несправний сенсор Libre 2 з партії K + 8 цифр. Ви знайдете цей номер на жовтій упаковці Ці сенсори повинні бути замінені, оскільки вони не працюють з bluetooth.

Перезапуск телефону допомагає, можливо, доведеться перезавантажити кілька разів. Як тільки з'єднання буде встановлено, червоний знак оклику зникне і найважливіший етап - пару - пройдено. Може статися так, що в залежності від системних налаштувань знак оклику залишається, але дані йдуть. В обох випадках немає причин турбуватися. Сенсор і телефон тепер пов'язані, кожну хвилину передаються дані ЦК.

Іноді може допомогти очищення кешу bluetooth і/або скидання всіх мережевих з'єднань через меню системи. Це видалить всі підключені пристрої і можливо відновить правильне з'єднання. Ця процедура є безпечною, так як запущений сенсор запам'ятовується модифікованим додатком LibreLink. Нічого додаткового не треба робити. Просто почекайте підключення до сенсора.

Після успішного підключення при необхідності можна змінити налаштування смартфона. Це не рекомендується, але ви можете захотіти економити енергію. Служба позиціонування може бути відключена, гучність встановлена на нуль, сигнали знову відключено. Дані цукру крові в будь-якому випадку передаються.

Однак, при запуску такого сенсора, всі параметри повинні бути встановлені знову!

Зауваження: щоб включити з'єднання, додатком потрібні обов'язкові налаштування, встановлені протягом години після розігріву. Протягом 14-денного періоду роботи вони не потрібні. У більшості випадків при проблемах із запуском сенсора було вимкнено служба позиціонування. На Android це необхідно для правильної роботи Bluetooth. См. документацію Google Android.

Протягом 14 днів для сканування при роботі з додатком LibreLink можна використовувати паралельно один або кілька смартфонів з NFC (не рідер!). Для цієї дії немає обмежень за часом. Можна почати роботу ще з одним телефоном, наприклад, на п'ятий або будь-який інший день. Другий телефон (телефони) може передавати значення цукру в крові Abbott Cloud (LibreView). LibreView може генерувати звіти для фахівців. Є багато батьків, яким це необхідно.

Зверніть увагу, що оригінальне модифіковане додаток не має ніякого підключення до Інтернету, щоб уникнути відстеження.

Проте існує варіант цього додатка з включеним доступом в Інтернет для підтримки LibreView. Майте на увазі, що в цьому разі ваші дані передаються в хмару. Але ваша ланцюжок звітів і diadoc повністю підтримується. За допомогою цього варіанту можна також перенести оповіщення сенсора на інший пристрій, який не запускала сенсор. Докладно про те, як це зробити, можна знайти пошуком google на німецьких діабетичних форумах.

Крок 2: Встановіть та налаштуйте додаток xDrip+

Значення глікемії передаються на смартфон додатком xDrip+.

 • Якщо це ще не зроблено, завантажте xdrip і встановіть одну з останніх нічних збірок звідси https://github.com/NightscoutFoundation/xDrip/releases.
 • У xDrip+ виберіть "Libre2 (пропатчені додаток)" в якості джерела даних
 • При необхідності введіть "BgReading:d, xdrip libr_receiver:v" у розділі Менш поширені налаштування -> Extra Logging Settings-> Extra tags for logging. Це дозволить записувати повідомлення про помилки для усунення несправностей.

У xdrip перейдіть в налаштування > сумісність програм >локальна трансляція даних і виберіть Увімкнути (ON). У xdrip+ перейдіть в налаштування > сумісність програм > приймати призначення (Accept treatments) і виберіть ВИКЛ (OFF). * для включення прийому ГК з xdrip (версія AAPS 2.5.x і вище) виберіть Settings > Interapp Settings > Identify Receiver “info.nightscout.androidaps" Якщо хочете, щоб AndroidAPS міг калібрувати показання глікемії, в xdrip + перейдіть в налаштування > сумісність додатків > приймати калібрування (Accept calibrations) і виберіть УВІМКНЕНО (ON). Можливо ви також захочете розглянути варіанти калібрування у налаштуваннях > менш поширені установки > додаткові параметри калібрування.

Крок 3: Запустити сенсор

У xDrip+ запустіть датчик з допомогою "Start Sensor" і "not today".

Насправді це фізично не запустить сенсор Libre2 і не почне взаємодія з ним. Це просто для того, щоб вказати xDrip+, що новий сенсор почав передавати рівень ЦК. Якщо є введіть два виміру крові для початкової калібрування. Тепер значення глюкози крові повинні відображатися в xDrip+ кожні 5 хвилин. Пропущені значення, наприклад з-за того, що ви були занадто далеко від вашого телефону, не будуть відновлені.

Після зміни сенсора xDrip+ автоматично визначить новий і видалить всі дані калібрування. Після активації виміряйте ЦК і зробіть первинне калібрування.

Крок 4: Налаштування AndroidAPS (для роботи в замкнутому/незамкнутому циклі)

 • У AndroidAPS перейдіть в Config Builder > BG Source і перевірте 'xDrip+'

Якщо AAPS не отримує значення ЦК з телефону в режимі польоту користуйтеся функцією Ідентифікувати приймач на сторінці налаштувань xDrip+.

До теперішнього часу, використовуючи Libre 2 в якості джерела даних ЦК, неможливо активувати «Включити SMB завжди» і «Включити SMB після вуглеводів» в алгоритмі SMB. Значення BG Libre 2 недостатньо рівні, щоб використовувати їх безпечно. Детальніше див. Вирівнювання даних моніторингу <../Usage/Smoothing-Blood-Glucose-Data-in-xDrip.md>.

Досвід і усунення неполадок

Зв'язок

Здатність до товариша виняткова. За винятком мобільних телефонів Huawei, всі сучасні смартфони, мабуть, працюють добре. Повторне підключення в разі втрати зв'язку проходить відмінно. Зв'язок може перерватися, якщо мобільний телефон знаходиться в кишені навпаки сенсора або на вулиці. Коли я працюю в саду, я ношу телефон на одній стороні тіла з датчиком. У приміщеннях, де активно присутні пристрої Bluettooth, немає ніяких проблем. Якщо виникають проблеми з підключенням, перевірте інший телефон. Також може допомогти установка сенсора антеною BT вниз. При встановленні сенсора проріз на аплікаторі повинна бути спрямована вниз.

Згладжування даних і необроблені дані

Технічно, поточне значення цукру в крові передається на xDrip + кожну хвилину. Фільтрується середньозважене згладжене значення за останні 25 хвилин. Це обов'язково для циклу. Криві гладким, і результати роботи циклу прекрасні. Необработаные значення, на яких засновані оповіщення, мають більший разборос, але в кінцевому рахунку відповідають показникам рідера. Крім того, необроблені значення можуть відображатися на графіку xDrip+ для того, щоб була можливість своєчасно реагувати на швидкі зміни. Перейдіть на Менш поширені Установки > Розширені налаштування для Libre2 > "показувати необроблені значення" і "показувати Інформацію з сенсора". Після цього "необроблені" значення будуть додатково відображається у вигляді невеликих білих точок і в меню системи буде доступна додаткова інформація про сенсорі.

Необроблені дані дуже корисні при швидких змінах ЦК. Навіть якщо точки йдуть врозкид, для прийняття рішень з терапії тенденція видно набагато краще, ніж при згладжуванні.

Час роботи сенсора

Робочий час сенсора фіксується на 14 днів. 12 додаткових годин Либре1 більше не існує. xDrip + показує додаткову інформацію про сенсор після включення додаткових параметрів для Libre2 > "show Sensors Infos" у системному меню, таку, наприклад, як час запуску сенсора. Час роботи сенсора можна також побачити в модифікованому додатку LibreLink. Або в головному вікні у вигляді днів роботи, або у вигляді часу початку роботи датчика в триточкових меню-> Довідка-> Протокол подій в розділі "Новий датчик знайдений".

Новий сенсор

Заміна сенсора відбувається на льоту: встановіть новий сенсор незадовго до активації. Як тільки xDrip + перестає отримувати більше даних від старого сенсора, запустіть новий за допомогою модифікованого програми. Через годину нові значення повинні автоматично відображатися в xDrip+.

В іншому випадку перевірте настройки телефону і перейдіть до первісного запуску. У вас немає обмеження по часу. Постарайтеся знайти правильні настройки. Немає необхідності відразу ж міняти сенсор поки не випробувані різні комбінації. Датчики надійні, постарайтеся встановити надійне з'єднання. Не поспішайте. У більшості випадків ви можете випадково змінити один параметр, який викликають нові проблеми.

При успіху виберіть "стоп сенсор" і "тільки видалити калібрування" в xDrip. xDrip + зможе зрозуміти, що новий сенсор отримує дані про рівень цукру в крові, а старі калібрування більше не дійсні і тому повинні бути видалені. Ніякого реального взаємодії з сенсором Libre2 при цьому не відбувається! Запускати сенсор в xDrip не вимагається+.

Калібрування

Ви можете калібрувати Libre2 зі зміщенням -40 мг/дл до +20 мг/dL [-2,2 ммоль/л до +1,1 ммоль/л] (intercept). Нахил графіка не може бути змінений, оскільки Libre2 набагато точніше порівняно з Libe1. Перевіряйте глюкометром як можна раніше після установки нового сенсора. Відомо, що при вимірюванні глюкометром можуть виникнути великі розбіжності. Для вірності, калібруйте кожні 24-48 годин. Значення точні до кінця терміну роботи сенсора і не мають такого розкиду як в Libre1. Однак, якщо сенсор і близько не показує правильні значення, це не зміниться. У цьому випадку сенсор слід негайно замінити.

Верифікація

Сенсори Libre2 здатні виконувати самоперевірку для виявлення невірних значень. Як тільки сенсор зміщується на руці або злегка підводиться, дані можуть почати коливатися. Після цього датчик Libre2 відключиться з міркувань безпеки. На жаль, при скануванні за допомогою програми, проводяться додаткові перевірки. Додаток може відключити сенсор, навіть якщо він справний. В даний час внутрішній тест занадто жорсткий. Я повністю припинив сканування і з тих пір збоїв не було.

Перетин часового поясу

В інших часових поясах <../Usage/Timezone-traveling.html>`_ є дві стратегії для роботи алгоритму:

Або

 1. залишити час смартфона без змін і зрушити базальний профіль (смартфон в режимі польоту) або
 2. видалити історію помпи і змінити час смартфона на місцевий час.

Метод 1. дуже хороший, якщо вам не потрібно тут же встановлювати новий датчик Libre2. При наявності сумнівів виберіть метод 2, особливо якщо поїздка займає більше часу. Якщо ви запускаєте новий сенсор, часовий пояс повинен бути встановлений на автоматичну зміну, тому метод 1. буде порушений. Будь ласка, перевірте це заздалегідь, ви можете зіткнутися з проблемами.

Досвід

В цілому це одна з найменших систем моніторингу ЦК на ринку. Маленька, не потребує трансмиттере, видає точні значення без відхилень. Після приблизно 12 годин роботи в фазі підстроювання з відхиленнями до 30 мг/дл (1,7 ммольl/л), відхилення не перевищують 10 мд/дл (0,6 ммоль/л). Найкращі результати на внутрішній частині верху руки, інші місця застосовуйте з обережністю! Немає необхідності встановлювати новий сенсор для звикання. Це завадить внутрішнього механізму згладжування.

Час від часу трапляються погані сенсори, в яких є розбіжності з показаннями ЦК. Вони не змінюються. Їх слід негайно замінити.

Якщо датчик зрушиться трохи на шкірі або якимось чином підніметься це може привести до поганих результатів. Якщо нитка сенсора трохи вийшла з тканини, це призведе до неправильних результатів. Швидше за все ви побачите скачуть дані в xDrip +. Або до зміни значень ЦК. В цьому випадку негайно замініть сенсор! Т. к. неточні результати.

Використання трансмітера блутус and OOP

Трансмітер bluetooth може застосовуватися в Libre2 з новітніми версіями програми xDrip+ додатком OOP для Libre2. Дані ГК будуть надходити кожні 5 хвилин, так само як і з Libre1. Для отримання опису зверніться до сайту miaomiao. Аналогічно і з пристроєм Bubble і в майбутньому з іншими трансмітерами. Blucon повинен працювати, але ще не тестувався.

Старі пристрої Либре1 не можуть використовуватися з програмами для Libre2. Їх слід замінити на більш нові або оновити їм прошивку для правильної роботи. На жаль, MM1 з новою прошивкою поки не працює - в даний час йде пошук причин.

Алгоритм Libre2 генерує ті ж значення ГК, що й оригінальний пристрій, що зчитує або додаток LibreLink при NFC скануванні. AAPS з Libre2 виробляє 25 хвилинне згладжування, щоб уникнути окремих стрибків. Алгоритм програми генерує дані кожні 5 хвилин зі згладжуванням за середнім значенням за останні 5 хвилин. Тому значення ЦК не виглядають гладкими, а збігаються з показаннями оригінального пристрою зчитування і швидше йдуть "реальним". Якщо ви хочете користуватися алгоритмом OOP, включіть всі налаштування згладжування в xDrip+.

Трансмітер Droplet працює також і з Libre2, але використовує інтернет-сервіс. Додаткову інформацію можна знайти в FB або пошукати в пошуковій системі. ММ2 з додатком "tomato" також використовує інтернет-сервіс. Для отримання даних глікемії на обох пристроях необхідно мати добрий зв'язок з інтернетом.

Навіть якщо алгоритм модифікованого додатки LibreLink не викликає нарікань, можуть існувати причини використання Bluetooth-передавача:

 • значення ГК збігаються з рідером
 • Libre2 може працювати 14,5 днів як і Libre1
 • Повністю підтримується восьмигодинне зворотне наповнення даними.
 • значення ГК доступні протягом години прогріву при запуску нового датчика

Зауваження: Передавач може працювати паралельно з додатком LibreLink. Він не порушує його роботу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner